Asafsuid

אודותינו

"א.ס.ף. שירותי סיעוד"

הינה חברה מקצועית העוסקת במתן שירותי סיעוד, עזרה וטיפול לאוכלוסיית הקשישים בישראל ולאנשים המצויים לאחר ניתוח או הליכי אשפוז מתמשכים.

ברוכים הבאים ל“אסף שירותי סיעוד”, חברת הסיעוד שתעניק לכם ולבני משפחתכם את הטיפול המקצועי והאדיב ביותר, ושקט נפשי, הנובע מן הידיעה שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר שניתן לבקש. 
חברת סיעוד מטרתה לדאוג לכלל ההיבטים הנוגעים לסיעוד קשישים, ב”אסף” אנו מציעים מגוון שירותים רחב הכולל: 

השגחה וטיפול של אחות פרטית לאחר ניתוח, ליווי אישי של אחיות ומטפלות בעת טיפול בבית חולים, ביטוח סיעודי ושירותי סיעוד ורווחה ושירותים נוספים, המאופיינים כולם ברמת שירות גבוהה במיוחד. 
אנו מודעין לכך שהמילה "סיעוד" היא מילה קשה ומאיימת. לא קל לראות קרוב משפחה, הורה או בן זוג מגיע למצב בו הוא נזקק לעזרה במטלות היומיום... 
אך זה חשוב לדעת שאנו רואים לעצמנו ייעוד ושליחות לסייע לכם בהתמודדות עם מצב מורכב זה באופן הרגיש והאנושי ביותר, ולמצוא עבורכם פתרונות מקצועיים ואיכותיים שיהלמו את הצרכים המיוחדים שלכם. 
אם גם אתם זקוקים לטיפול סיעודי מצוות איכותי וקשוב עבורכם או עבור בני משפחתכם, שיעניק לכם שקט נפשי, אנחנו ללא ספק הכתובת עבורכם. 
צרו איתנו קשר כבר עכשיו, בקו הזמין עבורכם 24 שעות ביממה – 07-65422453, אנו נטפל בפנייתכם במהירות וביעילות, ללא כל עיכוב, על מנת שתוכלו להפיק תועלת משירותינו בהקדם האפשרי.  

החוויה שאנו מספקים

הניסיון העשיר שלנו (כחברה) בטיפול באלפי אנשים לימד אותנו שהטיפול הטוב ביותר מורכב משותפות משלימה וייחודית בין הצוות המקצועי שלנו לבין משפחות המטופלים. מהרגע שתפנו אלינו, הצוות המיומן שלנו יעניק את הטיפול הסיעודי המסור, החם והטוב ביותר ליקרים לכם ויאפשר לכם את השקט הנפשי לתת להם את אותם הדברים הישנים והטובים שהם זקוקים להם - זמן איכות, עוגן ואת האהבה המשפחתית שאין לה תחליף. לא פחות חשוב, אנו נעניק גם לכם ייעוץ, אוזן קשבת, לווי ואת הביטחון שהיקרים לכם בידיים הטובות ביותר.   


סגל מקצועי ונדב 

המטפלים והאחיות המועסקים על ידי חברת "אסף שירותי סיעוד" ניבחרים בקפידה על ידי צוות אנשי המקצוע המיומנים של החברה ועוברים הכשרה מיוחדת 
אנחנו רואים בצוות העובדים שלנו את המפתח להצלחתנו.
אנחנו מעסיקים למעלה ממאות עובדים מקצועיים , הכוללים בין היתר עובדים סוציאליים, אחיות מוסמכות, מטפלים מקצועיים ומומחים בתחום הסיעוד הנותנים שירות ברמה הגבוהה ביותר, הן בפן המקצועי והן בפן האישי, תוך הקשבה לצרכיי הלקוח והקפדה על אמינות, איכות ועמידה בתו תקן של מכון התקנים.
אנו מאמינים שהענקת הטיפול הסעודי הטוב ביותר הוא לא רק העבודה שלנו, אלא גם הייעוד שלנו 
הסגל הרחב זוכה בכל עת להשתלמויות מקצועיות ולהקניית מיומנויות וכלים מקצועיים המאפשרים להם לספק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
ההתאמה בין המטפל לקשיש נעשית על סמך היכרות עם שני הצדדים, בחינת צרכי הקשיש והאזנה לרצונותיו, על מנת להגיע להתאמה הטובה ביותר בין המטפל לקשיש כגון: שפה, ארץ מוצא, מין, גיל, דת וכדומה.

        השירותים אותם מציעים  הינם

  • שירותי סיעוד לקשישים
  • שירותי סיעוד ועזרה שיקומית לאחר ניתוח
  • שירותי אחיות להשגחת חולים
  • שירותי סיוע ועזרה לאנשים בעלי מוגבליות

ועוד מגןן נרחב של שירותי סיעוד, עזרה וסיוע המותאמים באופן אישי למצבו של הלקוח ולצרכי בני המשפחה.

  חוק סיעוד

 חוק סיעוד מאפשר לקשישים העומדים בקריטריונים לקבלת גימלת סיעוד, לקבל שירותי סיעוד בחינם בהיקף שנקבע על פי תקנות חוק סיעוד. היקף שעות הטיפול נקבע לפי היכולת התפקודית של הקשיש ורמת ההכנסה החודשית שלו. גורמים מממנים נוספים הם הקרן לניצולי שואה וחברות ביטוח שונות, במידה ויש לקשיש ביטוח סיעודי פרטי.

הטיפול הסיעודי הניתן במסגרת שירותי חוק סיעוד, הסיוע על ידי הקרן לניצולי שואה או ביטוח סיעוד פרטי כולל סיוע במטלות יומיומיות :

  • אכילה
  • רחיצה
  • טיפול בהפרשות
  • הלבשה
  • השגחה על האדם הסיעודי
  • תחזוקת משק הבית

 "א.ס.ף. שירותי סיעוד" פועלת ברחבי הארץ, כולל ירושלים, חיפה וצפון.